uitslagen 2011

uitslagen leden Ron Clarke.
Klopt je uitslag niet of staat hij er niet bij, laat het ons weten.
Datum: Naam evenement: Naam lid: Afstand: Tijd: Cat.
0-0-2011 Cornish Marathon Ed Mulder 42,2 km 4:03:00 1956
31-12-11 Sylvestercross Soest Joshua Groen 8000 m 0:32:10 1979
31-12-11 Sylvestercross Soest Ruud Verhoef 8000 m 0:40:21 1960
11-12-11 Mescherbergloop Jan Smeets 15 km 1:13:46 1964
4-12-11 Kepellerbosloop Jan Smeets 7200 m 0:33:57 1964
20-11-11 7Heuvelenloop Daan Hoogeveen 15 km 9:01:00 MSR
20-11-11 7Heuvelenloop Peter Giesberts 15 km 1:06:01 M60
20-11-11 7Heuvelenloop Bert Dix 15 km 1:11:00 M65
20-11-11 7Heuvelenloop Chris van Dorsser 15 km 1:20:52 M60
13-11-11 Lintloop Ruud Verhoef 5 EM 0:32:14 1960
13-11-11 Kranenbroeker trimloop Robert Willems 10 km 0:39:41 V45
6-11-11 Berenloop Terschelling Paul Gies 21,1 km 1:56:09 1949
6-11-11 Berenloop Terschelling Carla van Lint 21,1 km 1:52:11 1960
6-11-11 Berenloop Terschelling Els Gies 42,2 km 4:41:56 1951
6-11-11 Berenloop Terschelling Ed Mulder 42,2 km 4:32:00 1956
6-11-11 Maple Leaf Cross Ruud Verhoef 9 km 0:42:41 1960
4-11-11 Bergrace by Night John Boer 10 km 0:42:44 1957
30-10-11 Van Oers Mar.Brabant Robert Willems 42,2 km 3:11:28 1963
30-10-11 Marathon – Etten Leur Robert Willems 42,195 km          3:11:28 V45
16-10-11 TCS Amsterdam marathon Wytze Muijzert 42,2 km 2:43:30 1964
16-10-11 TCS Amsterdam marathon Marijke Scholtemeijer 42,2 km 3:45:24 1954
16-10-11 TCS Amsterdam marathon Bets Gerritsen 42,2 km 3:45:24 1949
16-10-11 TCS Amsterdam marathon Els Gies 42,2 km 4:46:11 1951
16-10-11 TCS Amsterdam marathon Ed Mulder 42,2 km 3:40:00 1956
16-10-11 TCS Amsterdam marathon Ruud Verhoef 42,2 km 3:34:00 1960
16-10-11 TCS Amsterdam marathon Paul Gies 8 km 0:39:18 1949
9-10-11 Pijnenburg Bosmarathon Soest Wilbert Roeleveld 42,2 km 4:07:16 1955
9-10-11 Pijnenburg Bosmarathon Soest Gert-Jan van Groningen 42,2 km 4:07:16 1964
1-10-11 Zegerplasloop Ruud Verhoef 20 km 1:29:06 1960
1-10-11 Wijckloop Wijk aan Zee Trail Paul Gies 16 km 1:48:35 1951
1-10-11 Wijckloop Wijk aan Zee Trail Els Gies 16 km 1:41:03 1949
25-09-11 Texel Halve Marathon Gerda Vergeer 10 km 0:54:25 1951
25-09-11 Atag Posbankloop Bets Gerritsen 15 km 1:18:38 1949
25-09-11 Atag Posbankloop Els Gies 15 km 1:32:31 1951
25-09-11 Atag Posbankloop Paul Gies 15 km 1:27:03 1949
25-09-11 ABN AMRO Singelloop Utr. John Boer 10 km 0:44:05 1957
25-09-11 Leudalbosloop – Heythuysen Robert Willems 21,1 km       1:30:03 V45
4-09-11 30 v Amsterdam Noord Wytze Muijzert 30 km 2:03:08 1964
4-09-11 12eMaas&Waalse Dijkenloop Bets Gerritsen 42,2 km 4:07:46 1949
4-09-11 12eMaas&Waalse Dijkenloop Chris van Dorsser 21,1 km 2:01:31 1950
3-09-11 Bunniks Mooiste Marijke Scholtemeijer 12 km 1:02:24 1954
27-08-11 Gaia Zoo Marathon Ruud Verhoef 42,2 km 4:02:06 1960
21-08-11 Trail des Fantomes 2400 h-mtrs Els Gies 25 km 4:27:00 1951
21-08-11 Trail des Fantomes 2400 h-mtrs Paul Gies 25 km 4:02:50 1949
20-08-11 Volkslauf – Hambach Robert Willems 5 km 0:18:55 1e V45
13-08-11 Unterbrucher Rur-Wurm-Lauf Robert Willems 5 km 0:18:34 1e V45
12-08-11 Trackmeting Utrecht Ruud Verhoef 3000 m 0:11:40 1960
12-08-11 La Gileppe Trophy – Jalhay Robert Willems 9 km 0:40:11 V45
7-08-11 Trail de Val d’Heure 1020 h-mtr Ruud Verhoef 36 km 4:21:28 1960
5-08-11 Jogging de la Passerinette-Xhendelesse Robert Willems 10 km 0:41:45 V45
29-07-11 Ronde des Fermes et Chateau -Nandrin Robert Willems 12 km 0:49:30 V45
23-07-11 3-Bruckenlauf – Birkesdorf Robert Willems 10 km 0:39:35 V45
20-07-11 Bosselbachlauf – Vossenack Robert Willems 9,7 km 0:38:23 2e V45
15-07-11 Trackmeting Utrecht Ruud Verhoef 5000 M 0:19:58 1960
15-07-11 Rund um Sussendell – Mausbach Robert Willems 5 km 0:19:13 V45
15-07-11 Rund um Sussendell – Mausbach Robert Willems 10 km 0:39:24 3e-V45
9-07-11 Beachrun Ruud Verhoef 10 km 0:50:40 1960
9-07-11 Stausee Volkslauf – Obermaubach Robert Willems 5 km 0:19:58 V45
2-07-11 Volkslauf – Eicherscheid Robert Willems 10 km 0:38:38 V45
1-07-11 2e Meander midzomerloop Robert Willems 10 km 0:38:31 1963
1-07-11 2e Meander midzomerloop Jans Mulder 10 km 0:40:04 1959
1-07-11 Meander Midzomerloop Robert Willems 10 km 0:38:31 1e-V45
25-06-11 10e Lingewaalloop Wytze Muijzert 5 km 0:36:38 1964
25-06-11 Rakkeslauf – Roetgen Robert Willems 10 km 0:40:45 1e-V45
24-06-11 Trackmeting Utrecht Ruud Verhoef 3000 m 0:12:17 1960
24-06-11 Rohrener Volkslauf-Rohren/Monschau Robert Willems 10 km 0:40:09 2e-V45
19-06-11 Stoomtramloop Medemblik Ruud Verhoef 21,1 km 1:34:58 1960
18-06-11 Groot Ginkelse Loop Chris van Dorsser 21,1 km 1:56:22 1950
18-06-11 Volkslauf – Herzogenrath Robert Willems 10 km 0:39:11 2e-V45
17-06-11 Peter&Paul lauf – Duren Robert Willems 11,91 km 0:56:40 V45
13-06-11 Hahner Kitzenhaus-Lauf-Hahn Robert Willems 4,4 km 0:16:01 2e-V45
13-06-11 Hahner Kitzenhaus-Lauf-Hahn Robert Willems 10 km 0:39:46 V45
8-06-11 Zomeravondcup 4 Utr. Ruud Verhoef 10 km 0:43:34 1960
5-06-11 Zwitserloot Dakrun Peter Giesberts 10 km 0:44:00 1949
5-06-11 Volkslauf – Derichsweiler Robert Willems 10 km 0:39:36 2e-V45
2-06-11 HA Gedachtnislauf – Julich Robert Willems 21,1 km          1:30:06 1e-V45
1-06-11 Ijsselsteinloop Ruud Verhoef 21,1 km 1:42:56 1960
28-05-11 Vennlauf – Mutzenich Robert Willems 10 km 0:40:40 1e-V45
27-05-11 Trackmeting Utrecht Ruud Verhoef 5000 m 0:22:44 1960
21-05-11 Enorm in form – Steckenborn Robert Willems 10,8 km 0:45:15 1e-V45
15-05-11 Leiden Marathon Ed Mulder 42,2 km 3.43.15 1956
15-05-11 Heideloop – Landgraaf Robert Willems 10 mijl          1:07:53 V45
13-05-11 Jogging de Fraiture – Tinlot Robert Willems 11,8 km 0:51:32 V45
10-05-11 Zomeravondcup 2 Utr. John Boer 10 km 0:42:17 1957
25-04-11 Jaarbeurs Utecht Mar. Ed Mulder 42,2 km 4:00:52 1956
25-04-11 Jaarbeurs Utecht Mar. Bets Gerritsen 42,2 km 4:08:02 1949
25-04-11 Jaarbeurs Utecht Mar. Theo Boon 21,1 km 1:47:33 1948
25-04-11 Jaarbeurs Utecht Mar. Rob van den Tempel 10 km 0:38:43 1966
19-04-11 Zomeravondcup 1 Utr. John Boer 10 km 0:42:44 1957
18-04-11 Boston Marathon Ruud Verhoef 42,2 km 3:57:31 1960
10-04-11 ABN AMRO Mar.R’dam Patrick de Reus 42,2 km 3:24:24 1969
10-04-11 ABN AMRO Mar.R’dam Chris van Dorsser 42,2 km 4:32:35 1950
3-04-11 Parelloop – Brunssum Robert Willems 10 km 0:38:30 V45
2-04-11 Drielandenomloop – Kelmis Robert Willems 5,7 km 0:21:51 3e-V45
27-03-11 RW Zandvoort Circ.Run Marijke Scholtemeijer 12 km 1:02:00 1954
27-03-11 ING Venloop Peter Giesberts 21,1 km 1:33:36 1949
23-03-11 André’s Krommerijn Marathon Ruud Verhoef 43 km groepsloop 1960
23-03-11 André’s Krommerijn Marathon Els Gies 25 km groepsloop 1951
20-03-11 Volkslauf – Eschweiler Robert Willems 21,1 km         1:26:19 V45
13-03-11 ABN AMRO CPC Wytze Muijzert 21,1 km 1:16:29 1964
13-03-11 ABN AMRO CPC Ed Mulder 21,1 km 1:43:15 1956
13-03-11 Westzipfellauf – Tuddern Robert Willems 21,1 km         1:27:21 3e-V45
5-03-11 3Bergenloop Ruud Verhoef 21,1 km 1:37:46 1960
5-03-11 3Bergenloop Els Gies 21,1 km 2:11:45 1951
5-03-11 Hardter Straßenlauf-Monchengladbach Robert Willems 10 km 0:38:17 2e-V45
19-02-11 Spar NK Cross Hellendoorn Patrick de Reus 12055 m 0:57:07 1969
19-02-11 Spar NK Cross Hellendoorn Ruud Verhoef 12055 m 0:59:40 1960
13-02-11 Kranenbroeker trimloop – Echt Robert Willems 9,884 km 0:38:46 V45
6-02-11 Midwinter Mar.A’doorn Ed Mulder 42,2 km 4:07:07 1956
6-02-11 Midwinter Mar.A’doorn Wytze Muijzert 27,5 km 1:44:17 1964
6-02-11 Midwinter Mar.A’doorn Chris van Dorsser 27,5 km 2:34:18 1950
6-02-11 Overmuntheloop – Urmond Robert Willems 6,889km 0:26:31 V45
30-01-11 Schuttersparkloop – Brunssum Robert Willems 5,25 km 0:20:03 V45
23-01-11 HM – Wegberg Robert Willems 21,1 km         1:29:37 3e-V45
16-01-11 Durener Stadtlauf Robert Willems 5 km 0:18:46 1e-V45
9-01-11 PWN Egmond Gert-Jan van Groningen 21,1 km 1:56:51 1964
9-01-11 PWN Egmond Chris van Dorsser 21,1 km 2:34:18 1950
9-01-11 PWN Egmond Wytze Muijzert 21,1 km 1:44:17 1964
8-01-11 Florijnwinterloop Wytze Muijzert 10 em 0:59:26 1964
8-01-11 Florijnwinterloop Paul Gies 10 em 1:35:15 1949
8-01-11 Florijnwinterloop Carla van Lint 10 em 1:22:12 1960
8-01-11 Florijnwinterloop Els Gies 10 em 1:31:51 1951
12-12-10 Kranenbroeker trimloop – Echt Robert Willems 9,884 km 0:39:29 V45
10-10-10 Kranenbroeker trimloop – Echt Robert Willems 9,884 km 0:40:33 V45
28-08-10 Montelino – Niederzier Robert Willems 8,6 km 0:33:49 V45
21-08-10 Volkslauf – Hambach Robert Willems 5 km 0:19:38 1e-V45
21-08-10 Volkslauf – Hambach Robert Willems 21,1 km 0:53:20 V45
14-08-10 Unterbrucher Rur-Wurlauf-Heinsberg Robert Willems 14,065 km        1:00:23 V45
7-08-10 Jogging FunAthle – Flemalle Robert Willems 10,1 km 0:40:53 V45
24-07-10 3-Bruckenlauf – Birkesdorf Robert Willems 10 km 0:38:35 3e-V45
16-07-10 Rund um Sussendell-Mausbach Robert Willems 10 km 0:38:50 2e V45
26-06-10 Rakkeslauf – Roetgen Robert Willems 10 km 0:40:13 1e-V45
19-06-10 Volkslauf – Herzogenrath Robert Willems 10 km 0:38:15 1e-V45
13-06-10 Hahner Kitzenhaus-Lauf-Hahn Robert Willems 10 km 0:38:41 2e-V45
4-06-10 Rohrener Volkslauf – Rohren Robert Willems 10 km 0:39:27 3e-V45
29-05-10 Mutzenicher Venlauf – Mutzenich Robert Willems 10 km 0:39:17 1e-V45
23-05-10 Jogging de Bassenges-duo mix Robert Willems en 10,4 km 0:19:39 1e-V45
22-05-10 Enorm in form – Steckenborn Robert Willems 10,8 km 0:43:33 2e-V45
16-05-10 Heideloop – Landgraaf Robert Willems 5 mijl 0:31:38 2e-V45
15-05-10 Geuldalloop – Berg&Terblijt Robert Willems 7,2 km 0:28:47 V45
13-05-10 Heinrich Antons Gedachtnislauf-Julich Robert Willems 10 km 0:37:51 V45
8-05-10 Lentejogging – Zonhoven Robert Willems 12 km 0:46:22 V45
1-05-10 Jogging de Wegnez – Wegnez Robert Willems 10 km 0:42:38 V45
30-04-10 Queensrun – Beek Robert Willems 10 km 0:37:01 V45
25-04-10 Voorshoven – Neeroeteren Robert Willems 11,2 km 0:42:30 V45
14-04-10 Avondloop – Heythuysen Robert Willems 10 km 0:37:40 3e-V45
11-04-10 Kranenbroeker trimloop-Echt Robert Willems 9,884 km 0:39:23 V45
5-04-10 Broichbachtal Lauf – Alsdorf Robert Willems 10 km 0,03 2e-V45
28-03-10 Parelloop – Brunssum Robert Willems 10 km 0:38:18 V45
14-03-10 Sommets de Franchimont-Theux Robert Willems 10,8 km 0:42:56 V45
27-02-10 Foulee de Warsage Robert Willems 9,5 km 0:37:20 V45