uitslagen 2014

UITSLAGEN LEDEN RON CLARKE 2014 .
Klopt je uitslag niet of staat hij er niet bij, laat het ons weten. .
Datum: Naam evenement: Naam lid: Afstand: Tijd: Cat:
14-dec Spijkenisse SPARK marathon Ruud verhoef marathon 03:59:44 M50
14-dec Spijkenisse SPARK marathon Toine Weijers 1/2 mar. 01:48:59 M50
23-nov EstafetteMarathonNieuwegein Ruud verhoef 1/4 mar. 00:44:23 M50
23-nov EstafetteMarathonNieuwegein John Boer 1/4 mar. 00:46:29 M55
23-nov EstafetteMarathonNieuwegein Gerda Vergeer 1/4 mar. 00:56:36 V60
23-nov EstafetteMarathonNieuwegein Vincent Appelhof 1/4 mar. 00:56:55 M45
2-nov Holapress Valkenloop, V’waard Toine Weijers 1/2 mar. 01:58:31 M50
2-nov Berenloop Terschelling Wim van Amerongen marathon 03:47:18 M65
2-nov Berenloop Terschelling Bets Gerritsen marathon 03:56:24 V65 1e V65
2-nov Berenloop Terschelling Gerda Vergeer 1/2 mar. 02:03:41 V60
26-okt Marathon Brabant, Etten-Leur Harry Janssen marathon 03:12:14 M60
25-okt Pheidippidesloop Utrecht Ruud verhoef marathon 03:41:00 M50 Winnaar marathon
12-okt Bosmarathon Soest Gert Jan van Groningen marathon 03:54:35 M40
12-okt Bosmarathon Soest Wilbert Roeleveld marathon 03:54:35 M55
12-okt Bosmarathon Soest Ruud verhoef marathon 03:57:18 M50
12-okt Dijkenloop Wijk bij Duurstede Carla van Lint 10 km 00:48:32 V50 2e V40
12-okt Dijkenloop Wijk bij Duurstede Marijke Scholtemeijer 10 km 00:49:53 V55
28-sep Texel Halve Marathon Gerda Vergeer 10 km 00:55:02 V60 4e V55
28-sep Singelloop Utrecht Wytze Muizert 10 km 00:38:28 M50
21-sep DevilsTrail Utrechtse Heuvelrug Carla van Lint 16,6 km 01:30:36 V50
21-sep DevilsTrail Utrechtse Heuvelrug Paul Gies 16,6 km 01:39:26 M60
21-sep DevilsTrail Utrechtse Heuvelrug Els Gies 16,6 km 01:45:04 V60
21-sep Posbankloop Willem Gerritsen 15 km 00:58:49 M40
21-sep Posbankloop Bets Gerritsen 15 km 01:21:31 V60
21-sep Posbankloop Brian Kamstra 6 km 00:20:40 Sen.
21-sep Beekse marathon Wilbert Roeleveld marathon 03:52:06 M55
21-sep Beekse marathon Gert Jan van Groningen marathon 03:52:06 M40
21-sep Beekse marathon Ruud Verhoef marathon 03:52:25 M50
20-sep Sluizenloop Vreeswijk John Boer 10 km 00:45:28 M50
20-sep Sluizenloop Vreeswijk Gerda Vergeer 10 km 00:57:27 V60
14-sep Halve Marathon Meerssen Robert Willems 1/2 mar. 01:29:32 M40
13-sep Kram Run, Varsseveld Brian Kamstra 5 km 00:16:15 Sen.
7-sep Dijkensport Rivierenland marathon Ruud Verhoef marathon 03:36:24 M50
29-aug Trackmeeting Utrecht Ruud Verhoef 5000 m 00:19:51 M50
26-aug Vechtloop Ruud Verhoef 5 km 00:19:42 M50
23-aug Twinfield Triathlon V’daal Carla van Lint 500/20/5 01:15:57 V50 2e V50
23-aug Twinfield Triathlon V’daal Els Gies 500/20/5 01:28:56 V60 1e V60
8-aug Trackmeeting Utrecht Ruud Verhoef 3000 m 00:11:42’27 M50
2-aug T Rondje Eilanden zwemloop Carla van Lint 5/1500 01:08:36 V50 tot: 5km lopen/1500 m zwemmen
2-aug T Rondje Eilanden zwemloop Paul Gies 5/1500 01:13:01 M60 tot: 5km lopen/1500 m zwemmen
2-aug T Rondje Eilanden zwemloop Els Gies 5/1500 01:16:46 V60 tot: 5km lopen/1500 m zwemmen
27-jul Bokemeirun A’dam Ruud Verhoef 43,3 km 04:05:00 M50
11-jul Trackmeeting Utrecht Ruud Verhoef 3000 m 00:11:42 M50
29-jun Bemels Beste Boeren Bergloop Toine Weijers 15 km 01:21:45 M50
29-jun Child Learn Marathon Ruud Verhoef marathon 03:48:23 M50
20-jun Trackmeeting Utrecht Ruud Verhoef 3000 m 00:11:44 M50
15-jun Marathon Amersfoort Gert Jan van Groningen marathon 03:53:52 M40
15-jun Marathon Amersfoort Wilbert Roeleveld marathon 03:53:53 M55
11-jun Zomeravondcup 4 Theo Boon 10 km 00:48:49 M65 1e M65
31-mei Self-transcendence A’damse Bos Ruud Verhoef 50 km 04:21:40 M50
29-mei De loop van de LeidscheRijn John Boer 15 km 01:05:34 M55 3e M55
25-mei Westland Marathon Ruud Verhoef marathon 03:58:24 M50
25-mei Westland Marathon Gert Jan van Groningen marathon 03:55:36 M45
25-mei Westland Marathon Wilbert Roeleveld marathon 03:58:25 M55
21-mei Zomeravondcup 3 Theo Boon 10 km 00:49:35 M65
11-mei De Groene van Amsterdam Ruud Verhoef 50 km 03:54:28 M50
10-mei Ameronger Koploop John Boer 10 km 00:46:36 M55
6-mei Zomeravondcup 2 Wytze Muizert 10 km 00:38:31 M40
19-apr Jan Knippenberg Memorial Ruud Verhoef 60 km 06:31:10 M50
15-apr Zomeravondcup 1 Theo Boon 10 km 00:49:09 M65
12-apr Kippenren Barneveld Ed Mulder 1/2 mar. 01:43:59 M55
23-mrt Mijlen van Zeist 5 EM Willem Gerritsen 10 EM 1:02:54 M40
23-mrt Mijlen van Zeist 5 EM Els Gies 5 EM 0:46:24 V60
30-mrt Zwemloop A’foort 550/5000 Els Gies 5 km 0:25:10 V60
15-mrt BinnenMaasmarathon Ruud Verhoef marathon 03:35:48 M50
15-mrt Geuzenloop-Leiden Mary-Joanne Verhoef 5,4 km 00:26:41 Vsen
6-mrt SportOptimaalRun Paul Gies 5 km 00:26:10 M60
6-mrt SportOptimaalRun Els Gies 5 km 00:27:45 V60
8-mrt 3Bergenloop Paul Gies 12 km 01:05:15 M60
8-mrt 3Bergenloop Els Gies 12 km 01:12:16 V60
26-feb UHT Driebergen-Rhenen Trail Ruud Verhoef plm 30 km 03:04:02 M50 open klassement
8-feb Februariloop Bennekom Jan Schinkels 1/2 mar. 01:46:51 M35
2-feb MidwinterMarathon Ruud Verhoef marathon 03:52:22 M50
2-feb MidwinterMarathon Ed Mulder marathon 03:55:06 M55
26-jan SportOptimaal cross John Boer 8 km 00:35:33 M55
26-jan SportOptimaal cross Paul Gies 8 km 00:43:54 M60
26-jan SportOptimaal cross Els Gies 4 km 00:22:30 V60
18-jan Abdijcross Kerkrade Robert Willems 10,3 00:45:44 M40
10-jan UHT Rhenen-Driebergen Trail Ruud Verhoef plm 30 km 03:10:05 M50 open klassement
4-jan Florijnwinterloop Wytze Muizert 10 EM 01:05:47 M40
4-jan Florijnwinterloop/10EM Marijke Scholtemeijer 10 EM 01:28:37 V50
4-jan Florijnwinterloop/bosloop Paul Gies 10 km 00:53:06 M60
4-jan Florijnwinterloop/bosloop Els Gies 10 km 01:02:57 V60